| nexux a întrebat:

Am un telefon LG p350 si vreau sa imi instalez android 3.0(honeycomb)imi zici ca imi merge dar eu vreau sa stiu daca nu imi va dauna telefonului. funda pentru cel mai bun raspuns P.S AM ANDROID 2.2

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Android honeycomb este destinat pentru tablete... pentru telefoane gingerbread/ics/jelly bean

| nexux explică (pentru KinekT):

Am vazut unu pe youtube care avea telu ca al meu si androidul de care iti spun laughing

| KinekT a răspuns (pentru nexux):

Un link ceva?

| KinekT a răspuns (pentru nexux):

Am cautat si eu sunt numa launchere... doar arata ca si android honeycomb dar tu tot androidul tau il aia. la fel si ics launcher jelly bean launcher