| Golf312 a întrebat:

Am un telefon Nokia 6300.il am de multisor bateria are vreo2-3 ani. Inainte tinea perfect, doar sunam si din cind in cind ascultam muzica.Problema este ca mi-am pus nu demult niste Mb pe cont si intram pe net.Tot tinea binisor.Intr-o zi am vazut ca s-a descarcat cam repede.Am pus-o la incarcat si la fel e se descarca repede. Daca il incarc maxim, intr-o zi se descarca fara sa umblu la el.Ma gindesc ca poate e de vina bateria sau telefonul.Bateria nu e umflata deloc.Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| anaaremere123 a răspuns:

Perioada de viata a bateriilor e in general de 2 ani. Poti sa cumperi una noua si e posibil sa nu se mai descarce asa de repede.