| amazonul11 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 435 si am incercat sa-i fac update la win 10, s-a descarcat totul s-a dat restart si dupa se incarca doua roticele si se restarteaza daca il bag la incarcat daca nu doar se inchide, am incercat sa-l bag la pc cu cablul de date dar nu imi detecteaza telefonul, am incercat sa-i dau hard reset nu-mi apare, cu buton de aprindere volum jos, sus,jos,buton de aprindere, jos sau ceva de genu, dar nu merge se restarteaza iar, ce pot face?

1 răspuns:
| Giho a răspuns:

Pune-i din nou versiunea anterioara, nu se porneste deoarece win 10 pe care l-ai pus nu e compatibil cu telefonul dat