| NIKOLA16 a întrebat:

Am un telefon-Nokia Lumia 520 si vreau sa imi descarc aplicatii dar imi spune sa imi fac cont pe microsoft.Trebuie neaparat sa il am? Daca da ma ajutati cum sa-l fac va rog.

4 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Da! Neaparat trebuie sa ai cont! Il poti face aici, apoi te loghezi de pe telefon happy
https://signup.live.com/......ignup.aspx Fundita?

| costinbuze a răspuns:

Da trebui sa cintul de Microsoft,dar ar fi mai indiacat sa mergi cu el la agentia de la care ai cumparat telefonul, sau daca luat de la un prieten, te-asi sfatui sa merge cu el la o un servis ceva ca din pacate este cam complicat cu acel cont, si eu am acelasi telefon si crede-ma ca mi-a dat bataie de cap, si pana la urma am renuntat si am mers cu el la Vodafone

| costinbuze a răspuns:

Da trebui sa te inregistrezi obligat, sau sa intri dupa pc pe contul meu Microsoft si acolo ai anumite optiuni alege si tu inregistrare si dupa ce termini acest pas te poti loga la Microsoft cu, contul creeat in pc laughing sper sa iti fie de ajutor ras meu. funda su vot :X

| Negoianu_Stefan_1983 a răspuns:

Am si eu un Nokia lumnia 520 si cand vreau sa fac ceva pe el imi cere cont Microsoft