| gabyy1974 a întrebat:

Am un telefon NOKIA Lumia 635, windows 8.1 dar nu merge sa descarc aplicatii de pe google, imi zice sa caut aplicatia in magazin! Ce trebuie sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| SebyBrici a răspuns:

Salut! Nokia Lumia foloseste Windows 8.1 care este total diferit de alte sisteme de operare(OS), la windows nu poti descarca aplicatii de pe net si sa le instalezi, ci doar din Store(Magazin), o sa iti ceara sa faci un cont si doar de acolo poti instala jocuri, ar mai fi o metoda dar nu e prea legala... happy

1 răspuns:
| gabyy1974 explică:

Pai zio