| crazyhipster94 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 525 si vreau sa-mi instalez aplicatia Google Earth, numai ca de fiecare data cand o caut imi apar numai variante pentru Windows. Imi puteti spune si mie cum sa fac sa descarc aplicatia originala gratis?

3 răspunsuri:
| ssmecheru33 a răspuns:

Salut crazyhipster94! Pai telefonul tau are Windows 8 deci e normal sa iti apara ca e pentru Windows. Doar dai Download si instaleaza. Bafta

| crazyhipster94 explică (pentru ssmecheru33):

Stiu ca este normal, numai ca eu vreau aplicatia originala, adica cea pentru Android, Windows(7, XP, Vista) cea care nu apare la variante(pentru ca, asa cum am mentionat, telefonul are Windows, nu Android, si e normal)