| CuriosEL a întrebat:

Am un Telefon Samsung Galaxy Trend Plus ( GT-S7580 ) si toate nr de telf. le-am trecut in calculator intr-un text document, se poate baga cablul de date si transfera nr de telf in telefon? Si daca da, cum pot face acest lucru, va rog explicati cat mai bine posibil dau Fundaaa!

1 răspuns:
| Aleqa a răspuns:

Nu, nu se poate, pentru ca notepadul este un program care nu poate rula pe acel tip de telefon. Indicat este sa ti le bagi pe toate manual, pentru ca telefonul nu o sa ti le memoreze in alt mod.