| CuriosEL a întrebat:

Am un Telefon Samsung Galaxy Trend Plus ( GT-S7580 ) si toate nr de telf. le-am trecut in calculator intr-un text document, se poate baga cablul de date si transfera nr de telf in telefon? Si daca da, cum pot face acest lucru, va rog explicati cat mai bine posibil dau Funda!

6 răspunsuri:
| Razwy123 a răspuns:

Nu cred ca merge asa usor...adica sa le bagi cu cablul de date direct in agenda, mai bine le treci pe rand ca sa fii sigur ca sunt toate si corecte.

| CuriosEL explică (pentru Razwy123):

Nu exista nici o modalitate mai rapida happy?

| Razwy123 a răspuns (pentru CuriosEL):

Nu credlaughing

| CuriosEL explică (pentru Razwy123):

Pfoaii ^^

| Razwy123 a răspuns (pentru CuriosEL):

Succeslaughing)

| CuriosEL explică (pentru Razwy123):

Mersiwinking