| IFern a întrebat:

Am un telefon Samsung si stiu ca toate telefoanele de acest fel au functia APEL FALS. Eu am umblat fara sa vreau la setarile apelului fals si am schimbat vorbele care le spunea cand raspundeam. INTREBAREA MEA: CUM POT SA REFAC APELUL FALS IN ASA FEL INCAT ATUNCI CAND RASPUND SA FIE CA LA INCEPUT? (adica sa vorbeasca la fel ca inainte) FUNDA!

3 răspunsuri:
| DiidiiDuuda a răspuns:

Eu am Samsung Wave525 si tot are apel fals, la mine e asa, intru la setari-aplicatii-apel fals si voce apel fals si da acolo utilizare voce si este o blunutza care trebuie sa fie verde daca este activ tu apasa acolo si dezactiveaza, daca ai Samsung Wave525 sau nu stiu incearca happy

| MaduMadutsa a răspuns:

Si eu am aceasta functie, am Samsung gt-3300k, la mine merge doar sa inregistrez voce, este o bulinuta - utilizare voce apel fals dar cand o activez nu spune nimic, trebuie doar sa inregistrez voce. Incearca si tu sa inregistrezi vocea ta, sau vocea altui prieten, sau cauta pe net.

| Alexandru_Andreea_1991 a răspuns:

Eu am avut Samsung acum 2 ani cred ca mai tin minte.Deci...intri insetari--->apeluri--->apel fals--->si acolo gasesti ceva gen "voce" dar nu mai sunt sigura deoarece eu acum am i-phone si asta nu are apel fals.incearca cum ti-am zis si anunta-ma daca reusesti ceva