| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Am un telefon Sony xperia C5303 și mi se închide singur. Bateria ține destul de mult timp și aș vrea să-l mai păstrez. Când o să am bani suficienți o să-mi iau alt telefon. De ce mi se închide și cât poate să mă coste reparația?

3 răspunsuri:
| gaby0512 a răspuns:

Dai o resetare din fabrica si isi revine ca asa facea si al meu

| cris914 a răspuns:

Bateria tine dar ia este cauza, este in jur de 40 de lei

| Verde_Leul_2000 a răspuns:

Sincer,telefonul este destul de vechi.Eu aveam un HTC Dual Sim 500, si el facea la fel.Cred ca e vechi, nu are nici o versiune noua. Daca vrei neaparat sa il pastrezi, in jur de 200 de lei, presupun.