| AdelinCsf a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart mini, si de la o vreme ma tot suna cu privat niste batuti in cap. am cautat la setari si nu pot bloca decat numere. stiti vreun cod sau ceva? va rog mult

Răspuns Câştigător
| LiveForNowSpeed a răspuns:

Descarci de pe Google Play Aplicația Call Blacklist si te uiți la setări acolo si dai block private numbers happy Funda?

4 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Păi tu ce vrei de fapt? Să știi cine te sună? Niște copii fără viitor, calm. Te poți duce la poliție sau poți schimba numărul. Nu cred că te avantajează să aflii că te sună vreun nolifer + pierzi și timpul degeaba. Blochează numerele sau schimbă-ți numărul și dă-l doar la cine crezi tu că merită, simplu!

| AdelinCsf explică (pentru BeckhamRZM):

Nu vreau sa aflu cine ma suna, vreau sa blochez apelurile cu privat

| BeckhamRZM a răspuns (pentru AdelinCsf):

Ai la setări, n-are cum să nu meargă.

| loramako a răspuns:

Sunt multe aplicații de genul acesta.Nu știu dacă îți folosește, dar la poliție poți afla.