| SarahInFuture a întrebat:

Am vazut ca majoritatea nu mi-ati recomanda sa-mi comand un telefon de pe Ebay, dar stiti vreun site unde se vand telefoane (Apple) mai ieftine in tara?

4 răspunsuri:
| alexwahl a răspuns:

Eu comand lucruri doar de pe ebay. Pana acum nu am fost inselat. Dar cumpar doar lucruri noi. Eu locuiesc in Germania.

| SarahInFuture explică (pentru alexwahl):

Ok! Si crezi ca as putea comanda un telefon?

| SarahInFuture explică (pentru alexwahl):

Stii cumva cu cat trebuie sa inmultesc pretul in dolari pentru a afla pretul in lei?

| alexwahl a răspuns (pentru SarahInFuture):

CU 3,7 LEI/dolar. Da, dar vezi de la cine il iei. Eu comand doar lucruri noi.