| Nonameagain a întrebat:

Am vazut la Kaufland o reclama pentru un Smartphone E-boda dual sim. Cum nu ma pricep absolut deloc, va cer sfatul.
Am citit pe site-uri date tehnice si review-uri dar, ma depasesc.
Spune ca are suport micro sim. Se gasesc micro simuri prepay?
Cit tine bateria? Sistemul de operare este deja instalat? Mai trebuie sa mai fac eu ceva? Ca daca trebuie... mai bine, nu.
M-ar interesa mai mult pentru a folosi internetul cind ple de acasa. Sau mai indicat ar fi sa iau o tableta mica pentru asta.O tableta in care sa pun cartela de la RDS.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Mno. dual sim ca dual sim... daaa ce model e nu ne si spui? tongue

pentru telefoanene cu micro sim te poti duce la o reprezentanta (Vodafone, Orange, telekom?) si poti cere una micro sim. Eu asa am facut cand mi-am luat G3-ul

| TheCooLGuy a răspuns:

Poti sa te duci si sa il tai de unde iti reincarci cartela!