| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe cineva jucandu-se un joc pe iPhone zilele trecute si ma intrebam daca stie cineva cum se cheama si daca exista si pe Android. In joc aveai 2 patratele, unul roz si unul albastru si veneau obstacole inspre tine si trebuia sa te feresti de ele apasand pe partea stanga sau dreapta (depinde de fiecare obstacol) pentru a te feri de ele. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| TaZz5k a răspuns:

Era cumva cu niste bile? Si aruncai in niste obstacole, daca e asa, e Smash HIt, cauta pe google si vezi daca asta e.

| yonut98 a răspuns (pentru TaZz5k):

Stiu smash hit. asa cum am zis, asta era cu 2 patratele