| Blblblblblbl24174 a întrebat:

Android sau windows phone? cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Dintre cele doua, Android fiindca are mult mai multe aplicatii care sunt si gratuite pe langa Windows Phone care cele mai populare/bune aplicatii acolo costa.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prefer telefoanele cu Android happy

Eu NU agreez telefoanele cu Microsoft Windows Phone deoarece sunt foarte PUŢINE aplicaţii/jocuri pentru acestea sad

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Android e mult mai bun şi mult mai uşor de folosit.

| manuelstone a răspuns:

Android-ul este mai bun deoare ce ai mai multe aplicatii si este customizabil...