| ElementX a întrebat:

Are cineva Allview p5 alldro? Cum e? Se misca bine pe net? Are camera buna? Va rog ajutati-ma cu sfaturi. E oferta la eMAG si nu stiu daca sa-l iau sau nu :d

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Eu il am de aproximativ 3 luni.Se misca bine, e rapid, in cutie primesti si nativirus Bitdefender cu key.Camera de 8.0 mp este slaba, nu face pentru cum ar fi trebuit, are putine controale la fotografii.Are si multe plusuri, procesor mare de 1000 MHz, Dual-Sim, 2 camere si cea secundara de 0.3 Mp, 512 RAM si 2gb de stocare la memoria interna, Diagonala display (inch):4.3, numar culori 16 milioane.Intra si vezi aici pe toate http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/ si cu pareri.Eu recomand pentru 799 lei.

| ElementX explică (pentru oldschoolrom):

Cam cati mp are camera cu adevarat? dupa parerea ta.

| oldschoolrom a răspuns (pentru ElementX):

5mp.Iar pentru video, se vede bine pe PC insa clar nu de HD.