| qieiqpalz a întrebat:

Are cineva s7 edge? Vreau detalii despre telefon (nu specificatii pe alea stiu ca le pot vedea pe net)gen bateria daca are lag daca e bun in jocuri

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

E foarte ergonomic și rulează bine jocurile pe el. Contează cum ți-l optimizezi în prealabil.
Ai grijă să nu aibă defecte la ecran când îl cumperi sh, că te va costa înlocuirea foarte mult.

| Alexandra2710 a răspuns:

Am eu s7 edge si e super ok. Jocurile se incarca repede, dar asta depinde si de spatiu de pe telefon. Daca nu ii folosesc o zi intreaga seara are bateria de 70%. Daca il folosesc o ora el are bateria de 85% ceea ce mj se pare ok daca il folosesc incontunuu