| GabiC1337 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview P8 Energy? Vreau sa imi cumpar un telefon si ma gandesc sa il iau pe acesta. Si, da, stiu ca Allview nu e nu stiu ce firma dar telefonul are specificatii bune.
Vreau detalii despre cum se misca, cat tine bateria.
P.S : raspunde la intrebare doar daca ai tinut sau daca detii acest telefon. Te rog!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai toate telefoanele sunt facute in China. Eu am P6 Energy si am avut ceva probleme cu el dar asa l-am nimerit. Nevasta-mea are un V1 Viper si are peste 2 ani fara nici o problema. Ia-l cu curaj!