| cripsontyphoon a întrebat:

As dori daca se poate sa imi spuneti parerea voastra despre smartphoneul LG optimus l9 acesta este alegerea mea si as dori sa aflu care sunt avantajele si dezavantajele acestui telefon si principalele motive pentru care ar trebui si cele pentru care nu ar trebui sa il cumpar. dau funda.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Cred ca ti-am mai raspuns!
Eu salivez la telefonul acesta! Este genial! Daca nu ai bani de S3 si vrei un telefon performant, cu ecran mare si desigur, IEFTIN, Jur ca asta este telefonul secolului!
NU Are nici un dezavantaj!

1 răspuns:
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

E adevarat k e un smartphone destul de impresionant daca numai atat deoarece e mid class....deci nu e facut din cele mai bunne materiale spre exlemplu eu mas uita la asa ceva http://telefonultau.eu/products/HTC-Desire-X-Blue.html