| daviduofficial a întrebat:

As dori să-mi cumpăr un iPhone 11 pro max,până acum am folosit android, ce părere aveți despre acest telefon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria este cam praf la iPhone.

| newaccountbye a răspuns:

Eu sunt fană iPhone și clienta de mult timp, le ador și sunt cea mai buna calitate. Nu pot compara vreodată ce promite un Samsung fata de ce are un iPhone!
Sunt de părere ca îți vei lua numai iPhone de acum încolo, dacă apuci sa îl cumperi pe acela. E un telefon foarte bun.

| Alextiti104811 a răspuns:

E foarte bun, iphone urile in general sunt foarte bune, doar ca are un dezavantaj destul de semnificativ fata de android, bateria se strica cu timpul daca nu ai grija de ea, in rest iphone ul e mult peste android.