| MadaLinuu25 a întrebat:

As dori si eu sa-mi cumpar un telefon. Niste recomandari! Vreau sa-mi mearga pokerstars si nu un preet exagerat. accesibil 10-15 mil.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Galaxy SII - 1400Ron
LG Optimus 4X HD - 1400Ron
Optimus L9 - 1150Ron
SONY Xperia S - 1300Ron
HTC One S - 1450Ron
Galaxy SIII Mini - 1350Ron

Astea ar fi! Dintre astea iti recomand cu siguranta LG Optimus 4X HD! Este de departe cel mai bun!

2 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Samsung S2, recomand! undeva intre 13-15 milioane

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Iti recomand tot Samsung! Pentru mine, sunt cele mai bune telefoane. Uita-te pe xphones4all, gasesti multe telefoane bune care se incadreaza in bugetul tau. Sper ca te-am ajutat!