| Secret5 a întrebat:

As vrea să cumpăr un iPhone 6, gen la mana a 2a, cu memorie de 32, aveți idee cam cat ar fi? La pret ma refer! Daca are cineva de vânzare din București sa îmi de-a mesaj!

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Aoleo...ce gandire de...Sa-ti iei iPhone 6 in 2018, fara suprare asta insemna. Daca ai ajuns sa iti iei iPhone 6 acum insemna ca tu vrei doar sa ai iPhone, nu conteaza cat de prost este nu? iPhone sa fie. Amice este un tel vechi de 4 ANI.Serios cu cei 1.000 de lei pe care probabil o sa-i dai pe el iti poti lua un Xiaomi MI A2 care este racheta pe langa un iPhone 6

| Secret5 explică (pentru Bogdan70001):

Nu, nu pentru că vreau neapărat să am iPhone ci pentru că marca iPhone după părerea mea este mult mai bună decât un Android care după 6 luni deja incepe sa meargă prost rău! Ok poate iPhone 6 este deja "vechi" pentru 2018 dar mie nu îmi pasă, atâta timp cât eu iubesc marca iPhone, și chiar știu ce vreau și pot găsi, nu îmi mai pasă dacă e vechi și de 8 ani!

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Secret5):

"iPhone 6 este deja "vechi" pentru 2018 dar mie nu îmi pasă, atâta timp cât eu iubesc marca iPhone" ce ziceam pe tine te intereseaza decat brand-ul. Ti-am zis nu ai da banii pe un XIoami MI A2 care este de zeci de ori mai bun, dar ai da pe o caramida de iPhone, dar na cu Xiaomi nu poti sa te dai mare, nu? big grin

| JusTPauL a răspuns:

Cauta pe olx.