| Robert699 a întrebat:

As vrea sa i fac un cadou unui prieten foarte bun. Ziua lui e in 2 zile. si nu prea stiu ce sa i cumpar. M-am gandit mult sa i iau o tableta. Cam cat ar costa cea mai ieftina. 2 sau 3 milioane? ( Sa nu fie MINI-TABLETA! ) Multam happy

4 răspunsuri:
| Awesome11 a răspuns:

Daca vrei sa-i cumperi o tableta nu ii cumpara una ieftina, iar daca nu ai cum sa-i cumperi una mai scumpa, renunta. Ai putea sa-i cumperi un Ipod sau un Mp4...

| MishelleArt a răspuns:

Allview AllDro 3 Speed Duo HD si Google Nexus 7 sunt 2 tablete in valoare de 100 lei. Bafta si la multi ani! >.

| TheTimeKiller a răspuns (pentru MishelleArt):

Google Nexus 7 e 800 lei si e si mini-tableta(insemnand ca e mai mica de 9 inch). Tu ai citit macar intrebarea?

| TheTimeKiller a răspuns:

Nu mai bine ii spui ca vrei sa-i cumperi cuiva ceva special(nu lui, tot unui baiat dar, nu lui) si ii spui lui ce i-ar placea sa primeasca cadou. Si atunci, cand cumperi acel lucru il dai in mana si il surprinzi ( ar fi bine sa ii faci acest cadou imediat dupa ce a trecut ziua lui de nastere, asa el o sa creada ca ai uitat). Bine acum, exista si posibilitatea sa se supere. Dar eu am patit asa(a trecut ziua mea si credeam ca nu primesc nimic) si a 2-a zi tata mi-a spus ca trebuie sa mearga cu un prieten sa-si cumpere o tableta si ca eu ma pricep mai bine si sa-i spuna care e mai buna. Si, chiar atunci cand a cumparat-o mi-a dat-o in mana si mi-a zis LA MULTI ANI! A fost cel mai frumos cadou primit si care nu-l voi uita!