| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

As vrea sa imi iau un mobil pana in 750 lei Samsung sa se comporte foarte bine in gaming si in navigarea pe internet in general...dau funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| MisterSprinkle a răspuns:

S3 Mini Value Edition.
http://www.emag.ro/......DG9ZCBBBM/
Am si eu si joc FIFA 14 pe el fara probleme.

11 răspunsuri:
| zuzuluzu a răspuns:

Uite aici http://bit.ly/1uSt0I7
dar mai mare chinul cu Samsung. Ca platesti brandul nu componentele, iar la 750lei nu poti juca cine stie ce. Asa pe o alta firma la 750 lei iti iei un quad core bun si poti juca jocuri. Mai ales ca la jocuri telefoanele se deterioreaza mai repede si merita unul mai bun si mai ieftin

| AnimatedSignature a răspuns:

Sony Xperia M C2005
Allview X1 Viper
Samung Galaxy Xcover 2

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru zuzuluzu):

La asta ma gandeam si eu, deci ar fi bunwinking

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru MisterSprinkle):

Deci ar fi bun, multi zic asta

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru zuzuluzu):

Si ce propui sa imi iau? ce marca?

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru zuzuluzu):

Ce marca imi propui pana in 800 lei?

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru zuzuluzu):

Si ce marca mi-ai recomanda pentru gaming si navigare pe net foarte buna?

| zuzuluzu a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Uite ce iti propun http://bit.ly/1nU0EHO telefonul asta il am eu de 1 an si ceva am si un review cu el pe youtube. Telefonul merge la fel ca la inceput fara lag, fara probleme. L-am uitat sub strasina si a plouat in el si inca functioneaza, am crezut ca nu o sa mai mearga. Telefonul e boboc am zis ca nu mai ma despart de Allview nici o data.

| zuzuluzu a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

S3 mini value are varmiu si sa vezi ce lag are in Logo quiz... daca stii ce e joculetu ala. Nu mai zic ca am incercat sa joc 3d parking drive si mi se bloca incontinu, imi dadea erori ca nu rezista telefonul vai de capul meu. Si acum rad de el ca aruncat bani pe geam laughing.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru zuzuluzu):

Arata destul de bine man, dar merge bine pentru jocuri mai mari cum ar fi:
-asphalt 8, fifa 14, Gta 3 etc
Intelegi ce vreau sa spun...

| zuzuluzu a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Scuze de raspuns intarziat. Dar merge. Eu ma joc pe el GTA 3 merge perfect.