| 9eMMy3 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Sony Ericsson Xperia Play, numai ca as vrea sa stiu de la cineva care il detine, cum merge...
- GPS?
- Jocurile?
- se gasesc multe applicati?
- sistemu de operare daca se blocheaza?
- bateria?
in general, ma intreseaza mult si GPS, daca merge bine, daca pot avea incredere cand merg cu masina, daca e gratis... daca, daca, daca... intelegeti ce vreau sa spun happy mersi pentru cei care o sa raspunda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu merita. E adevarat, arata el super si iti da sensatia de deosebit, dar e batran. In jocurile actuale, se descurca cu greu.
Gps, majoritatea au.
Jocurile, depinde, dar xperia play e cam... cam foarte batran.
Aplicatii gasesti, ca la orice android.
Se mai blocheaza. E android 2.3.4 parca, ultima versiune oficiala.
Bateria 1 zi, dar depinde si cat e folosit.

1 răspuns:
| nexus9710 a răspuns:

Jocuri, aplicatii gasesti sunt multe. si gratis si cu plata, bateria tine cam 1 zi de utilizare, are putin lag, memoria interna e prea mica... si nu poti stoca prea mult pe ea, de gps nu mai tin minte, dar in rest e cat de cat interesant, mai ales la jocuri