| Roxxiiiii a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon (note 1) dar problema e ca nu prea am bani si locuiesc intr-o localitate in care persoanele sub 18 ani nu au unde lucra (eventual baietii la padure laughing ) parintii nu o sa imi dea oricat m-as ruga (imi dau bani dar nu destui pentru un telefon) si ce as putea face? happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| tuberculoza a răspuns:

Incearca unul second hand

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei un telefon mai ieftin sau unul sh

| cristimihailov a răspuns:

De ce tii neaparat sa iti iei paleta aia de ping pong? Este importanta? Face ceva ce altele nu fac? Unele mai ieftine?