| IAmAndreas a întrebat:

Aș vrea să îmi spună cineva dacă exista vreo metodă, vreun program, orice, prin care sa aflu cât de veche este cartela mea de la telefon. Vreau să-mi iau un telefon la abonament, dar îmi cere o anumita vechime. Am multe cartele, dar nu știu care din ele este destul de "bătrână", ca sa nu ma repet

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aceste informatii le-ar putea detine operatorii de telefonie mobila. Serviciul relatii clienti ti-ar putea spune cand a devenit activ numarul pe care il utilizezi.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Iti cere vechime la abonament. Vechimea de la cartela nu se ia in considerare.