| roby223 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti un sait de pot sa descarc jocuri pentru telefon. Pe care sa le bag in telefon cu cablu de date marca de telefon este Nokia asa 311

Răspuns Câştigător
| ByTyger1 a răspuns:

Zedge.ro
mobile9.ro
mpbus.ro
javamob.ro
umnet.ro
funda va rog

4 răspunsuri:
| Frewwd a răspuns:

Nu-ti spun pentru ca nu stii sa scrii corect si pe langa asta te dai mare ca ai telefon de marca dar nu stii sa-i scrii numele.
Deci esti un tigan.

| roby223 explică (pentru Frewwd):

Ba mai du-te drequ sa imi sugi pla nu sunt tigan... si daca as fi care e problema ta sa stii ca si tiganii sunt oameni bah javra ordinara ce esti

| Frewwd a răspuns (pentru roby223):

Tiganii oameni? Gresesti!
Tigan=neom

| roby223 explică (pentru Frewwd):

Hai las-o incolo eu cunosc tigani care muncesc din greu ca sa aiba o paine pe masa nu toti tigani fura, omoara si violeaza nu ii baga pe toti in aceias oala