| XnameX a întrebat:

As vrea sa mi iau un iphone 6 din magazin insa abonamentul imi expira abia in aprilie. faza e ca sunt cam multi bani o data. exista vreo posibilitate sa l iau in rate?
ce parere aveti despre iphonurile care se gasesc pe siteuri gen eMAG? merita sa ti iei de acolo?

7 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

De ce in rate rate si de ce iphone?
Iati un telefon care til poti permite si iti iei iphone cand expira abonamentul

| XnameX explică (pentru notefree):

Faza e ca mi s a stricat telefonul actual adica nu mai merge asa bine. si parintii nu imi vor lua un telefon acum si apoi altul cand imi expira abonamentul si de aceea ma gandesc ca daca as putea sa iau in rate ar fi de acord...

| Unknow9990 a răspuns:

Eu mi-am luat de la MediaGalaxy iPhone 6 si sunt foarte multumit. garantie 2 ani, toate accesorile, tot.

| XnameX explică (pentru Unknow9990):

Si cat ai dai pe el?

| Unknow9990 a răspuns (pentru XnameX):

3.100 lei cu garantie 2 ani. Merita sa-ti iei nu am avut nici-o problema de la Craciun il am. Nici o problema. l-am scapat pe jos dar nu am avut! Merita.

| MaDaLyNa144 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti cumperi Samsung decat iphone...E mai bine.

| XnameX explică (pentru MaDaLyNa144):

Am deja Samsung si nu mi place