| iaszo a întrebat:

Unde pot sa gasesc iphone 4 in rate? la ce magazin?happy

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De aici il iei si in rate si la cel mai mic pret http://www.altshop.ro/apple-iphone-4g-32-gb-p-18700.html

| condreavaly a răspuns:

Daca nu ai bani nu iti lua iphone 4. in primul rand un iphone 4 necesita si o cartela abonament pentru un internet de mare viteza. ceea ce iar costa bani. un iphone fara internet e ca si un Nokia 1100 numai ca e color...marea majoritate a aplicatiilor nu sunt gratis.si inca 1001 motive sa nu iti iei iphone daca nu ai bani...traim in Romania si aste ne ocupa tot timpul

| Bajeanu_Alecs_1900 a răspuns (pentru condreavaly):

Eu am iphone 4s, am cartela, si imi merge internetul perfect... deci nu iti trebuie neaparat abonamentwinking

| condreavaly a răspuns (pentru Bajeanu_Alecs_1900):

Daca tu esti dispus sa dai atatia bani pe o extraoptiune pe care o ai de 10 ori mai ieftina pe un abonament decat pe prepay treaba ta. eu cu 30 de euro am nelimitat. luni mi-am reinnoit contractul la germanos si mi-am pus cosmote no limit. recoman. este special pentru smartphonuri gen iphone Samsung galaxy... nu e recomandat pentru Nokia 1100laughing