| Trollerul a întrebat:

As vrea sa stiu majoritatea detinatorilo de ALLVIEW A4ALL de aici happy, vreau sa vorbim putin despre memorie interna si alte probleme de spre acest telefon. deci cine detine acest telefon big grin?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si sunt expert IT
lider Mondial pentru orice probema te ajut dar am si eu o problema la telefon
cand il scot de pe repaus in loc sa vad imaginea de fundal vad agenda sau apelurile am sa=i dau o resoftare cand am timp

| Trollerul explică (pentru anonim_4396):

Si mie mi se mai intampla asta din cauza ca am un lag foarte mare, chiar daca mai am vreo 80 de mb liber din memoria interna tot am lag, si cand ies din meniu il blochez dar de fapt el ramane in meniu din cauza lagului, cred ca o sa il root-ez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trollerul):

Nu eu il trimit in service sun la eMAG si pa il repara ei de asta e garantie
nu sa ma bag eu la rotare

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns:

Eu am acest telefon de 2 luni ce vrei sa iti spun despre el?

| Trollerul explică (pentru Popa_Adrian_1997_0eOT):

Nu te'ai gandit sa il root-ezi, eu nu mai rezist cu memoria asta minuscula...