| Gabi001 a întrebat:

Aseara am schimbat ecranul la telefon si mergea ff bine touscreenul.Acum dimineata nu merge deloc touscreen de la ce ar putea fi, ar fi iesit musa de la ecran?

2 răspunsuri:
| fangtasamp a răspuns:

Salut! Acolo unde l-ai schimbat, trebuie sa te duci inapoi cu el, pentru ca, nu cred ca au aranjat corect acel ecran cum era inainte.
Fundita?

| Gabi001 explică (pentru fangtasamp):

Iainte ca sa il puna pe acesc ecran lau mai schimbat o data deoarece era spart si la acel ecran mergea doar la tempereturi sub 4grade adica numai afara in casa nu mergea cred ca trebuie schimbata o piesa dar nu stiu care