| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am fost prin targ, m-a interesat sa gasesc un telefon bun, am vazut oferte cu iphone-uri la greu dar toate erau replici si multe alte telefoane unele mai defecte decat altele, si pana la urma am gasit un Nokia E63 si mi-a placut, nu e made in china tongue si arata foarte bine, totul ii merge, ce ziceti, e un telefon bun?

4 răspunsuri:
| Zacky a răspuns:

Da,e un telefon rezistent.De soft nu stiu ce sa zic, daca spui ca nu e replica ar trebui sa fie okwinking...bafta!

| viteok02 a răspuns:

De la piata nu te sfatui s cumperi ca ele repede se defecteaza si piesele sint schimbate mai rele.nu te sfatui sa cumperi de la tirg.bafta sati alegi un mobl pe plac

| RB26DETT a răspuns (pentru viteok02):

Pai deja l-am cumparat, nu am probleme cu el, imi merge tot la el, face poze bune, merge blitzul, bateria ii tine foarte mult, am intrat pe net, youtube, merge super, eu zc ca daca luam un iphone de acolo imi parea rau ca toate erau replici sad le dadeau oamenii cu niste preturi super, 300 lei dar straight face nu am ce face cu asa ceva.

| viteok02 a răspuns:

Da depinde cum tii norocul. daca luai un iphone sigur gaseai defecte mari in el bateria ori trebuie sal repari peste o luna.ok ma bucur ca l-ai cumparat si nu are defecte si merje.bafta