| vladead1 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un Samsung Galaxy S3 si vreau sa intreb daca sal il las 12 ore la incarcat sau sa il las pana se incarca bateria? Va rog sa ma ajutati. Dau Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, dupa ce iti iei un telefon nou, trebuie sa il tii, inca o ora dupa ce e full primele 4 ori, altfel risti sa strici bateria si sa tina foarte putin

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Descarcal de tot si apoi ajung doar 8 ore! happy

| mijlsach a răspuns:

Asa e

| PheonixRO a răspuns:

S-a dus de mult treaba cu 12 ore si bateriile sunt altfel acum. E bine sa il lasi 1 ora 2 peste incarcarea full sa fi sigur. Eu am Samsung I9070 si nu l-am tinut 12 ore, vreau sa spun ca bateria ma tine si 2 zile, cu cateva ore pe zi de muzica si net.