| anonim_4396 a întrebat:

ATENTII! Buna :* Am Nokia lumia 625 si de vreo 3 zile face niste figuri. Cand vreau sa imi instalez aplicatii sau jocuri imi spune "Nu ne putem conecta la Magazin in acest moment. Verificati conexiunea de date sau incercati din nou mai tarziu". Fara rezultat. Cand vreau sa intru pe Facebook imi spune ca pagina nu e sigura si ca nu a indeplinitcerintele "securitatii" dar pana acum a mers perfect. ce pot sa fac? Nu am telefonul de mult. Va roog. Orice sfat :*

3 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Pune-ti un antivirus... daca tot nu merge dai un factory reset

| Razwy123 a răspuns:

Probabil ai probleme cu antena telefonului...

| Dragutza266 a răspuns:

Hei! Ai antivirus? Dacă nu puneți-l și dacă îl ai atunci resetează telefonul! Fundă?