| Andrei_Constantin_1985 a întrebat:

Ati cumparat cumva de la telefonultau.eu de curand vreun telefon la care scrie: "produs nereturnabil"? Daca da vreau sa stiu daca telefonul a mai fost activat si daca e original.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

"Produs nereturnabil"?
Atunci inseamna ca nici garantie nu primesti cu el!
N-as cumpara pe neincercate un asemenea produs, chiar daca ar fi ieftin de tot, fiindca nici in caz ca l-as primi defect nu l-as putea trimite inapoi sau la reparat in garantie. Dar nici daca (in loc de telefon) ar sosi doar o piatra, n-as putea sa fac nimic.