| teutzikka a întrebat:

Ati cumparat de pe redutti cineva telefoanele copie perfecta? Daca da spuneti-mi si mie sunt bune? Si oricum idn experiente ar fi bine sa iau "copie perfecta" ( asa zic ei) i phone dar cu dual sim?

1 răspuns:
| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.eu ti-as recomanda sa iti cumperi din magazin sau de pe alt site mai cunoscut.telefonul are garantie? termeni de livrare care sunt? plata in ce conditi se face? sunt anumite detalii care conteaza la cumparari on-line nu ti-as recomanda dual sim mai ales replica. poti sa comanzi un produs si sa primesti altceva.dar este decizia ta BAFTA happy