| david9805239852898925 a întrebat:

Aveam 3 jocuri istalate pe telefon (aveam si card SD unde tin 700 de poze si m-am uitat sa vad daca sunt toate in card si sunt) si aveam 1gb liber.
Am dezinstalat aplicatiile si mi-am instalat una mult mai mica. Dupa ce am instalat-o, nu mai aveam decat 500mb in telefon.Am sters-o si acum am 600mb, desi nu pot actualiza nimic.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Leo_Robert_1999 a răspuns:

Salut, se adună "resturi" de aplicații sa zic așa prin telefon si trebuie sa curenți memoria cache, aia este total nefolositoare iar daca va fi va rămâne! O găsești in setari la întreținere dispozitiv dacă ai Samsung... daca nu caută să descarci una legată de "clean"! Sper că ți-am fost de ajutor!

| david9805239852898925 explică (pentru Leo_Robert_1999):

Asta fac mereu, am aplicație speciala pentru Huawei dar degeaba