| Gamingx61 a întrebat:

Azi cand mi-am scos telefonul din buzunar nu mai mergea. scoteam bateria o puneam inapoi si tot nu mergea. maine il duc la Orange cu garantia sa mi-l repare. daca e stricat de tot, nu mai pot sa-l repare aia atunci mi-l inlocuiesc sau adio telefon?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai garantie si se constata ca este o defectiune care nu tine de tine atunci il vor repara, daca nu il inlocuiesc

3 răspunsuri:
| Lavii007 a răspuns:

Din moment ce ai garantie si nu ai facut nimic care sa il strice trebuie sa iti dea altul

| EdwardAlex a răspuns:

Garantia nu consta numai in repararea telefonului, daca problema este avansata in asa fel incat nu poate fi reparat sunt obligati sa ti-l inlocuiasca cu un model identic happy funda?

| PaulPitic a răspuns:

CONTEAZA motivul..adica,daca ti s-a stricat din senin ar fi nevoiti sa til repare pentru ca nu l-ai stricat aruncandul de la etajul 8..ca sa zic asa.Mie mi-a mers dar sunt la Cosmote insa cred ca iti va merge si tie. FUNDA?