| Panteraa a întrebat:

Azi dimineata telefonul functiona fara probleme, mergea si touch screen si tot. Dupa 1 ora fara sa il ating, vad ca nu mai merge touchscreenul pe jumatate din ecran, adica apas undeva pe jos unde e meniul si imi face click undeva pe la jumatate... Ce as putea sa ii fac? Il am in ianuraie anul acesta si l-am mai reparat o data cand nu mergea chiar deloc prin iunie. Cam repede mi se pare ca s-a stricat. Oricum.

Răspuns Câştigător
| Suciu_Ana_1997 a răspuns:

Ar trebui sa il schimbi, daca mai e in garantie, pentru a nu iti mai face probleme!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

S-a dus touch-ul din pacate, asa am patit si eu, doar ce l-am schimbat acum cateva zile. Nu e scump. Al meu a fost 17 lei. Nu am mai platit manopera pentru ca l-am schimbat eu. La un centru de reparatii te costa cam 80 de lei cu tot cu touch. Eu l-am comandat pe net.

| tuGatita a răspuns:

Unele cu touch asa patesc. si eu am patit asa cu un LG. la mine mai mult din cauza ca il tineam in buzunar in blugi stramti si mai dormeam pe el uneori. Fa bine si repara-l apoi vinde-l cat se poate de repede sau da-l la un amanet ca se va strica si nu mai faci nimic cu el. Eu mi-am luat un Huawei cu tastatura querty in februarie si pana acum nu mi-a facut probleme. astea cu touch is prea sensibile si multe nici nu isi merita banii. acum nu iti merge pe jumatate, peste cateva zile nu va mai functiona deloc.

| sabinabujor2 a răspuns:

Telefoanele proaste asa patesc, ca si eu mi-am scapat tel-ul pe jos si mi s-a stricat de tot.Du-te la Vodafone sau Orange sau cosmote, si intreaba-i ce s-a intamplat cu tel-ul si ei iti vor spune.