| Valyasdfg a întrebat:

Băi... deci am reîncărcat cartela SIM, și acum e al 2 lea mesaj cu "reîncărca-ti contul până la 10 septembrie pentru a evita ca acesta sa devina inactiv și să intru în perioada de gratie", am încărcat în 6 septembrie, nu mi s-a mai întâmplat. Ce ***

1 răspuns:
| Paunescu_Alex_1999 a răspuns:

O sa-ti mai vina mesaje, si mie mi-au venit 500 de mesaje de la 333, ca nu am credit ca trebuie sa reincarc ca nu stiu ce, este de acum 2 zile eroarea asta, si eu am cautat s-o rezolv.