| andulicious a întrebat:

Bonjour! Merita sa imi cumpar un Samsung Galaxy S Advance? thinking Vreau sa imi explicati si de ce happy fundoii!

5 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Da se merita deoarece are un procesor Dual-core 1 GHz Cortex-A9 display de 4.0 inches, OS Android OS, v2.3.6 (Gingerbread), upgradable to v4.1 deci telefonul e bun.

| noSUno a răspuns:

Bonne soiree! happy
"Samsung Galaxy S Advance"
1.Memoria-(interna-8/16 GB);(microSD, pina la 32GB).
2.Camera-5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality; camera secundara-1, 3 MP.
3.Greutatea-120g
4.CPU-Dual-core 1 GHz Cortex-A9
5.Anuntat-ianuarie,2012
Deci vezi sunt doar o parte din caracteristiciwinking bafta

| andulicious explică (pentru noSUno):

Pai stiu specificatiile tehnicihee hee ma pricep bine la telefoane dar nu prea sunt sigurhee hee multumesc de raspuns, altele? :3

| noSUno a răspuns (pentru andulicious):

Oricum...macar atit am putut face happy

| Brancardierii a răspuns:

Merita! singura problema este android, dar ii poti face un update si e perfect. happy oricum nu iti face griji, nu e o problema asa mare androidul.
Te sfatuiesc sa il cumperi happy.