| anonim_4396 a întrebat:

Bun deci am un iphone pe care l-am scapat in cafea laughing. Cand incerc sa-l deschid tot ecranul e albastru inchis. Am mai patit asa cu un s 2 si peste o zi si-a revenit (probabil s-a uscat sau nu stiu ) Sa-l duc la service?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Trebuie sa-l duci la service sa vada daca se mai poate ceva dar dupa 2-3 zile pentru a se usca.

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Du'l la service, dar daca era cafea fierbinte nu mai merge nici mama touch screenului happy funda?

| Brieezer a răspuns:

Asteapta cateva zile ca sa se usuce, dar sa nu il mai aprizi ca s-ar putea sa faca scurtcircuit. Daca nu functioneaza dupa ce se usuca, trebuie sa il duci la service! happy

| andreeadumitriu a răspuns:

Cred a intrat inauntru cafeaualaughing