| Teodora11 a întrebat:

Bunã seara. Stie cineva cum fac backup la telefonul Vodafone 858 Smart (actual am pe el CM 9, android 4.0.4)?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Instaleaza clockworkmod recovery de pe google play, si dupa ce il instalezi, dai la el setup a back-up image. CM9 e tocmai bun pentru telefonul tau, dar daca vrei neaparat altceva...

| Teodora11 explică (pentru antimulte):

Spune-mi exact ce aplicatie sa instalez (link) si ce trebuie sa fac..mai stiam ca dau reboot si dupã recovery, dar nu stiu exact.