| DeathTheKid a întrebat:

Deci am un KP501 si i s-a spart ecranul, poate fi reparat si daca da cam cat costa? va rog ajutati`ma

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Du-l la un service ca se poate repara.
Reparatia costa in jur de 80-100 lei.

Baftahappy

| razvanyoung a răspuns:

La un service de telefoane mobile te`ar ajunge mai putin decat intr-un Orange, altex, flanco sau orice alt magazin mare numai ca o sa iti puna un ecran chinezesc care are mai putin culori si merge mai nasol, pe cand (de exhappy la Orange platesti cu vreo 100ron in plus dar iti pune ecran original, deci parerea mea este sa mergi la un Orange sau la oricare alt magazin mare daca vrei sa il pastrezi pentru tine, daca nu ii poti pune ecranul chinezesc si sa ii tragi o teapa cuiva (macar nu iesi in pierdere totala)!
Bafta, si sper ca te-am ajutat!