| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Buna ajutati-ma ce telefon sa ii cumpar fiului meu, el mi -a spus ca vrea Lg G3 sau Htc m8 sau Samsung Galaxy Note 3... si nu ma pricep la telefoane, Deci ma intereseaza care merita intradevar sa il cumpar, Multumesc de ajutor

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Toate 3 sunt bune, dar dintre cele 3, mai bun este G3, pentru ca este mare, are un ecran foarte clar, o camera care filmeaza 4k si un procesor foarte bun, nu zic ca M8 nu este bun, dar este mai mic decat G3, M8 pot sa spun ca este un telefon elegant.

| DiannaDia a răspuns:

HTC M8 este mai bun decât Note-ul la câteva lucruri, însă parcă tot pe Samsung aș merge. happy

| Sean a răspuns:

HTC M8 mi se pare cel mai bun dintre ele, camera excelenta, 4G, upgradabil la android 5.0 (Lollipop), 2GB ram nu ai nevoie de mai mult, quad core de 2.3, placa video buna, dimensiunile nu is prea mari 5 inch, fata de 5.7 note 3 si 5.5 la G3 destul de mare, eu zic sa mergi pe M8, iti las un link mai jos poate de ajuta

http://www.phonearena.com/......ns_id56530

| Solutionistul a răspuns:

Te salut! Dintre astea, cel mai mult merita Samsung galaxy note 3! Are o memorie mare, camera de 13 mp super buna.4g, android 4.3. In plus e la eMAG la reducere si au si transportul gratuit! Deci iesi in castig!