| Adel2000 a întrebat:

Buna ajutati-ma va rog sunt disperata! Am un iphone 4 si mi s-a rupt acea lita care se incarca bateria ...am nevoie urgent de un sfat cum sa o repar urgent, daca afla sotul meu ma omoraa! azi trebuia sa-l vindem si mi s-a rupt acea lita va rog mult ajutati-ma! Dau funda celui care ma ajuta sa o repar!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vinde-l fara incarcator!
sau mergi si cumpara un incarcator nou!

| GoldenBoy17 a răspuns:

Dacă soțul tău e un bărbat adevărat cu capul pe umeri, atunci, îl va durea în cot de telefonul ala ca l-ai stricat. Un om adevărat nu își lovește soția pentru un banal iPhone 4. Dar dacă e în stare sa te bata pentru chestia asta minora, vinde--l asa, sunt Aproape sigur ca cumpărătorul nu-și va da seama. Îți doresc bafta.