| Visan_Catalin_1998 a întrebat:

Am abonament la Vodafone de peste 10 ani.
1. Aveti idee cate puncte de loialitate se strang pe luna/an?
2.Cu cat am abonamentul este mai vechi voi acumula puncte de loialitate mai multe pe luna/an?

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Punctele de loialitate se dau doar pentru apelurile la care esti taxat. adica doar daca tu suni spre exemplu din Vodafone in Orange si nu ai minute natinale sau le depasesti si iti baga cost la abonament, iar punctele astea sunt in functie de cat ai vorbit, raspuns dat la amandoua intrebarile