| ElisaSheerann a întrebat:

Am achizitionat un telefon Lenovo a5000 de aproape 3 zile. Azi mi-am pus cartela in el si de cand mi-am pus cartela se tot stinge de fiecare data cand il aprind. Ce as putea sa fac? Mentionez ca am bateria full.

1 răspuns:
| Georgel_Bogdan_1998 a răspuns:

Incearca sa ii dai un reset, Faci asta tinand butonul de aprindere si butonul de volum *up* sau daca nu *down* si vezi pe unde scrie factory reset, Sau ceva gen si urmezi pasi, IN caz contrar, Dul la un service! Salut.