| RihannaRiri a întrebat:

Am avut telefonul inchis pentru ca nu am avut semnal si in acest timp am primit mai multe mesaje. Problema este ca nu imi apar chiar daca acum telefonul merge. Stiti cumva ce as putea sa fac sau daca se poate suna undeva? Multumesc pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| nikname a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de multe ori, in primul rand sterge toate mesajele, iar apoi nu ai decat de asteptat chiar si 2 3 zile, si o sa isi revina de la sine.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca ai ajuns la limita numarului de mesaje primite.Mai sterge din mesajele vechi.